Restaurantlar ve Barlar

Tesiste biri A’ la Carte olmak üzere iki adet restoran, biri özel dekore edilmiş İngiliz Pub’ı olmak üzere 3 adet bar ve bir adet Kapalı Disco bulunmaktadır.

Açık Büfe

Miklagard Restoran

Açık 320, kapalı 220 kişi kapasiteli dünya mutfaklarından örneklerin sunulduğu Miklagard Restoran, diyet büfenin de yer aldığı açık büfe sistemi ile hizmet vermektedir. Yaz Döneminde açık büfeye çocuk büfesi de eklenmektedir.

Restoranlarda bebek sandalyesi bulunmaktadır.

Piccadilly Pub

Özel dekore edilmiş İngiliz Pub akşamları hizmet vermektedir. Tesis misafirleri, spor karşılaşmalarını, seçkin içecek menüsü eşliğinde burada izleyebilirler. Kış döneminde spor karşılaşmalarının yayınlanmasının yanı sıra misafir katılımlı bazı animasyon programları da bu alanda sunulmaktadır.

Havuz Bar

10:00 – 00:00 saatleri arasında hizmet verilen bar, havuz ve tiyatro arasında konumlanmaktadır. Pide-pizza- gözleme türü yiyeceklerin yer aldığı Snack Büfe ve kek- kurabiye türü yiyeceklerin sunulduğu çay saati büfesi Havuz Bar yakınında yer almaktadır.

 

Şişelenmiş tüm içecekler, taze sıkılmış meyve suları, özel kahveler ve yabancı içecekler konsepte dahil değildir. Tesiste “Her Şey Dahil” konsept 23:00’te sona ermektedir.

A'la Carte Restoran

Ristorante Via Veneto

60 kişi kapasiteli a’ la carte restoran “Ristorante Via Veneto” , çocuklar için de seçeneklerin yer aldığı, İtalyan Mutfağı’ndan özenle seçilmiş lezzetler içeren bir menüye sahiptir. Tesis misafirleri konaklamaları süresince Ristorante Via Veneto’da bir kez ücretsiz akşam yemeği alabilirler. Bu restoranda içecekler ücretsizdir.

Lobby Bar

Tesis misafirleri tesise girdikleri ilk anda Resepsiyon alanında bulunan Lobby Bar’da hazırlanan kokteyller ile karşılanmaktadır. Burası konaklamakta olan misafirler için ise buluşma noktası niteliğindedir. Seçkin ve geniş içecek menüsü ve elit dekorasyonu ile 10:00 – 00:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Piccadilly Disco

23:00- 02:00 saatlerinde açık bulunan Piccadilly Disco Bar geniş içecek menüsü ve modern atmosferi ile tesis misafirlerinin hizmetindedir.Tesiste “Her Şey Dahil” konsept 23:00’te sona ermektedir.