Standart Oda

184 standart, 8 aile, 4 engelli olmak üzere 196 odası bulunan tesiste, odalar şehir, dağ ve havuz manzarasına sahiptir. Standart odalar 25m2, aile odaları 35m2 genişliğe sahiptir. Engelli misafirlerimizin konforu için özel dekore edilmiş engelli odaları ise 45m2 genişliktedir. Odaların zeminleri laminant kaplıdır.

Balayı Çiftleri

Otelimizin bütün odalarında balayı çiftlerine özel düzenlemeler yapılmaktadır. Rezervasyonunuz esnasında balayı çifti olduğunuzu bildirerek odanızın size özel hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Standart balayı odası hazırlığı dışındaki taleplerinizi de bize bildirebilirsiniz.

Aile Odası

Bütün odalarda elektronik kapı kilidi sistemi, merkezi klima, balkon, direk telefon, lcd sat-tv, mini bar(giriş günü bir kez şişe su ücretsiz), saç kurutma makinesi, banyo/wc, emanet kasa(ücretli),kablosuz internet(ücretsiz) bulunmaktadır. Tüm odalarda zeminler halı kaplıdır. Engelli odaları dışındaki odaların tümünde küvet bulunmaktadır.

Bebekli Misafirler

Bebeği ile birlikte rahat bir tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için odalarımızı bebekli misafirlerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlıyoruz. Bebek karyolası ve mama sandalyesi gibi ihtiyaçlarınızın hazır bulunması için rezervasyonunuz esnasında bildirmeniz yeterlidir.