Fitness Salonu

Bedeninizi tatil dönüşü daha tembel ya da daha kilolu bulmak istemiyorsanız sizin için özel fitness salonumuz tüm kas guruplarına yönelik modern spor ekipmanları ile hizmetinizde. Eğer yaz tatiline hazırlıksız yakalandığınızı düşünüyorsanız yarım kalan işinizi tatilde tamamlayabilir ve daha fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Ya da düzenli spor yapıyorsanız hiç ara vermeden ihtiyaç duyacağınız tüm spor aletlerini Viking Star Hotel spor salonunda bulabilir ve spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Gündelik hayatınıza sağlık ve güzellik katmak için hep ertelediğiniz işe sizin için en güzel yerde, tatilde başlayabilirsiniz.

Mini Kulüp

Çocuklarınızın eğlenceli bir tatil geçirmesi için hem çocuk oyun salonunda hem çocuk havuzunda kesintisiz etkinlikler hazırladık. İyi bir tatil geçirmeniz için en önemli şeylerden bir tanesi de çocuklarınızın memnun kalmasıdır. 01 Nisan- 15 Ekim tarihleri arasında hizmet verilen Mini Kulüp’te Türkçe, Almanca, İngilizce, Rusça ve Norveççe konuşulmaktadır.

SPA

900 m2 lik alan sahip olan Viking Spa 09:00 / 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, Masaj Odaları, Şok Duş, Cilt Bakımı Bölümü, Dinlenme Bölümü ve Soyunma Odaları bulunan alanda, hizmetler ile ilgili bilgi alınabilecek bir resepsiyon da bulunmaktadır.

Özel yemekli toplantılarda ise kapasite 150 kişidir. Viking Spa’da Taş Masajı, Ayurveda Masajı ve Thai Masajı’nın da yer aldığı 20 farklı masaj hizmeti ve Anti Aging, güneş öncesi ve sonrası uygulamalar gibi özel uygulamaların yer aldığı vücut ve cilt bakım hizmetleri sunulmaktadır.

Kapalı Havuz ve Fitness Salonu’nun yanı sıra taze sıkılmış meyve suları ve bitki çaylarının servis edildiği Vitamin Bar da bu alanda yer almaktadır. Kapalı Havuz’da kış döneminde, Türk Hamamı’nda ise tüm yıl, “yerden su ile ısıtma yöntemi” kullanılmaktadır.